Nişan Davetiyesi

Nişan Davetiyesi

Düğün Kartı 1997 yılında Dünya Reklam tarafından kurulmuştur.Nişan davetiyesi, kuruluşunun ilk tarihlerinde yakın çevredeki şehirlere hizmet vermeye başlamıştır.

Zaman içerisinde kendini geliştirerek Almanya’nın tüm şehirlerine, Türkiye’nin 81 iline ve tüm Avrupa ülkelerine hizmetlerini taşımıştır. Hedefleri doğrultusunda ilerleyip gelecek yıllarda tüm dünya ülkelerine ihracat yapmayı planlamaktadır.

Düğün Kartı büyüyüp gelişmesinde temel aldığı esaslar doğrultusunda kurulduğu günden bugüne kadar ilerlemiş ve bu ilkelerin dışına hiçbir zaman çıkmamıştır.

Düğün Kartı; şeffaf olma ve işini dürüst yapma, kaliteli ürün ve güvenli alışveriş sağlama, hızlı kargo ve kolay teslimat ilkeleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedeflemiştir ve başarmıştır.

Kaliteli ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla birleştirerek size hem şık davetiye hem de ucuz davetiye olanağı sağlamaktadır.

Düğün Kartı; düğün davetiyesi, sünnet davetiyesi, nikah davetiyesi, söz davetiyesi, nişan davetiyesi gibi davetiye çeşitlerinin yanı sıra nikah şekeri ve nikah şekeri modellerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Örneğin; nişan davetiyesi sipariş ederek o özel gününüzde tüm sevdiklerinizi yanınızda görmek sizi mutlu edeceğinden şık bir nişan davetiyesi ile bunu sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve şık tasarımlı bir nişan davetiyesi hem dostlarınıza kendilerini özel hissettirecek hem de onların gözünde sizin farkınızı ortaya çıkartacaktır.

Düğün Kartı olarak sipariş sürecinin başından sonuna kadar takipçisi oluruz ve oluşabilecek en ufak hataları dahi engellemek adına sipariş etmiş olduğunuz davetiyenin tüm kontrollerini sağlarız. Bu aşamalar ise :

  • Sipariş formunu doldurup bize ulaştırdıktan sonra sizinle iletişime geçeriz.
  • İletişim dahilindeki belirtmiş olduğunuz tasarımın çalışması yapılır ve size sunulur.
  • Çalışma sürecinde ortaya çıkmış hatalar varsa düzeltilir, eksikler varsa giderilir.
  • Tüm sıkıntılar giderildiği andan itibaren ürün basılmak üzere basım alanına gönderilir.
  • Basım işlemi özel baskı makineleri ile sağlanır ve kaliteli bir ürün ortaya koyar.
  • Basım işlemi tamamlandıktan sonra ürününüz alanında uzman kalite kontrol ekibimizce incelenir, sorunsuz bir şekilde paketlenir.
  • Daha sonra paketiniz tarafınıza teslim edilmek üzere anlaşmalı kargo şirketine verilir ve süreç başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Böylece oluşabilecek basım hataları, yazım yanlışları, çizim hataları, boya akmaları gibi istenmeyen olumsuz durumlar ortadan kaldırılarak %100 müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>