Düğün Kartı – Davetiye Kartı

Düğün Kartı Misyon ve Vizyon olarak neleri esas alır ?

Düğün Kartı 1997 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır ve kendini geliştirerek hizmetlerini günümüze kadar devam etmeyi  sürdürmüştür. Alanında en iyisi olmak için günden güne gelişen hizmet kalitesiyle bunu sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve hızlı teslimat ilkelerini esas alarak geçmişten günümüze kadar alanında en iyisi olmayı başarmıştır.

Düğün Kartı; Davetiye ve nikah şekeri gibi promosyon ürünlerinde hizmet vermektedir. Düğün davetiyesi, sünnet davetiyesi, nişan davetiyesi nikah davetiyesi gibi ürün gamında davetiye modelleri seçeneğini size sunmaktadır. Bir çok davetiye örneklerini sizlere sunarak içlerinde en beğendiğiniz modelleri sizin için özel olarak tasarlayarak sizlere temin eder. Bununla beraber nikah şekeri modelleri de mevcuttur. Yine daha önceden tasarlanmış ve ya size özel tasarım nikah şekerlerini Düğün Kartı üzerinden temin etmeniz mümkündür.

Düğün Kartı siz değerli müşterileri için en şık tasarımlı ve en kaliteli ürün gamını oluşturur. İsterseniz sizin için hazırlanmış davetiye modelleri üzerinden seçim yapabilirsiniz isterseniz de hayalinizdeki davetiye örneklerini  bize sunarak size özel çalışma yapmamıza olanak sağlayabilirsiniz. Bu olanaklar içerisinde davetiye modelleri ve davetiye örneklerine göre davetiye fiyatları değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda nikah şekeri modelleri içinde bu seçenekler mümkün olmaktadır.

Düğün Kartı; sünnet davetiyesi, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi gibi ürünlerden sipariş ettiğinizde size özel bir çalışma yaparak basımdan önce kontrol etmeniz için bu çalışmayı size gönderir. Bu çalışmada eksikler varsa giderilir, yanlışlar varsa düzeltilir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra ürün basıma verilir. Basıma verilen tarihi takip eden gün akabinde ürün hazır olur ve kargoya verilir. Kargoya verildiği günden bir sonraki gün ürün elinizde olur. Bu yöntem oluşabilecek yanlışları, eksikleri ortadan kaldırır ve hızlı teslimat sağlar. Bu da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından kendimize vizyon olarak belirlediğimiz bir esastır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>