Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Düğün davetiyesi çeşitleri, 1997 yılında grup firma olan Dünya Reklam tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ilk tarihlerinde yakın çevrelerde hizmetlerini sürdürürken zaman içerisinde kendini geliştirerek, günümüzde Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekle beraber tüm Avrupa ülkelerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kısa sürede kendini geliştirip zirveye oturmasının sebebini yola çıkarken kendine esas aldığı ilkeleri olduğunu düşünen Düğün Kartı kurulduğu günden bugüne kadar, ilkelerinden hiç şaşmamıştır ve ilkeleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Düğün Davetiyesi Çeşitleri Hakkında

Düğün Kartı; düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, nikah davetiyesi, söz davetiyesi, gibi ürünlerin yanı sıra nikah şekeri modelleri ve nikah şekerleri de üretmektedir. Üretiminde birinci sınıf TSE Standartlarına uygun malzemeler kullanır ve gelişmiş basım teknikleriyle kaliteden ödün vermeksizin her üretimini başarıyla tamamlar. Örneğin; bir düğün davetiyesi sipariş ettiğiniz zaman süreç üretimin başından sonuna kadar uzman ekibimizce takip edilir. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde ürününüz size gönderilmek üzere kargoya verilir.

Düğün Kartı; Kaliteli ve sorunsuz üretim için siparişinizi aşağıdaki yolları izleyerek sipariş verildiği andan kargoya kadar geçen süreyi takip ederiz. Bu esaslar şu şekildedir        :

  • Sipariş formunu doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz anda siparişiniz uzman ekip tarafından incelenerek size dönüş yapılır.
  • Siparişte belirtmiş olduğunuz çalışmalar istediğiniz düğün davetiyesi üzerine uygulanır ve çalışma sizin beğeninize sunulur.
  • Düğün davetiyesi üzerinde varsa eksikler tamamlanır ve hatalar düzeltilir. Yoksa çalışma basım ekibimize gönderilir ve basım süreci başlar.
  • Düğün davetiyesi yüksek kalite malzeme ve gelişmiş basım tekniklerikullanılarak basılır ve basım işlemi bittikten sonra kalite kontrol ekibimizce son kontrolleri yapılır.
  • Tüm işlemler bittikten sonra tarafınıza gönderilmek üzere sipariş etmiş olduğunuz düğün davetiyesi paketlenir ve kargoya verilir.
  • 1-3 iş günü içerisinde kargonuz size teslim edilir ve siparişiniz tamamlanmış olur.

Düğün Kartı bu şekilde çalışarak ortaya çıkabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırır. Sorunsuz ve kaliteli ürün imal ederek siz değerli müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyede tutar. Bu esasları doğrultusunda kısa zamanda çok başarılı işlere imza atarak müşteri potansiyelini gün geçtikçe arttırmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>