Nikah Davetiyeleri – Nikah Davetiyesi

Düğün Kartı 1997 yılında nikah davetiyeleri üretmektedir. Davetiye ve promosyon alanında hizmet veren Düğün Kartı kuruluşundan itibaren kendini geliştirerek Türkiye’nin 81 iline hizmetlerini taşımakla kalmayıp  hizmetlerini tüm Avrupa ülkelerine yaymıştır.

Az zamanda çok büyük işler yapmasının temel esaslarını müşteri memnuniyeti ve işini dürüst yapma ilkelerine dayandırmıştır.

Kaliteli ürün ve güvenilir alışveriş sağlamak, hızlı teslimat yapmak ve müşterilerine değer vermek ilkleri doğrultusunda yaptığı tüm işlerden alnının akıyla çıkmıştır ve büyük bir şirket olmayı başarmıştır.

Nikah Davetiyeleri Örnekleri

Düğün Kartı; düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, kına davetiyesi, söz davetiyesi gibi modern davet kartları ve nikah şekeri modellerini ürün gamında bulundurur.

Örneğin; bir nikah davetiyesi modeli beğendiniz. Beğendiğiniz bu nikah davetiyesi modelini kolaylıkla sipariş verdikten sonra bu siparişiniz tarafımıza ulaşmaktadır. Bu nikah davetiyesi üzerinde gereken çalışmalar dizayn ekibimizce yapılır ve size bitmiş hali gönderilir.

Siz bu nikah davetiyesi üzerinde eksikler varsa eklememizde hatalar varsa düzeltmemizde yardımcı olursunuz. Tüm pürüzler giderildikten sonra nikah davetiyesi basıma verilir. Basım tamamlandıktan sonra ürünler tekrar kontrol edilir ve nikah davetiyesi modeline ve nikah davetiyesi adetine göre 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmek üzere kargoya teslim edilir.

Tüm süreçte sizinle irtibat halinde kalırız ve böylece tüm sorunları ortadan kaldırmış oluruz. %100 memnuniyetinizi sağlamak şirketimizin temel esasları arasında yer alır. Böylece bizde sizin mutluluğunuza ortak olmuş oluruz.

Düğün Kartı son derece gelişmiş basım teknikleri kullanır. En modern kreatif tasarımları en donanımlı basım teknikleriyle birleştirerek ortaya piyasadakilerden daha kaliteli ürünler sunarız.

Tüm ürünlerimizi  TSE Standartlarına uygun birinci sınıf malzemelerden üretmekteyiz. Bunu yaparken siz değerli müşterilerimizin bütçesini de düşünerekten davetiye fiyatlarımızı çok yüksek tutmayız. Örneğin; bizden bir nikah davetiyesi sipariş ettiğiniz zaman piyasadaki en kaliteli ürünü en iyi fiyata almış oluyorsunuz.

Kalitede yüksek fiyatta uygun olmamız sayesinde müşteri memnuniyeti konusunda bir adım daha önde olmuş oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>