Nikah Şekeri, Nikah Şekerleri

Nikah Şekeri, Nikah Şekerleri

Nikah Şekeri satışı yapan firmamız, 1997 yılında Dünya Reklam tarafından kurulmuştur. Kuruluş yıllarından itibaren faaliyetlerine Türkiye’nin 81 ilinde başlayarak zaman içerisinde kendini geliştirerek tüm Avrupa ülkelerine hizmetlerini taşımıştır.

Davet Kartı büyümesinin ve başarısının sırrının tamamen müşteri odaklı bir şirket olduğu için arttığını düşünmektedir. İşini dürüst yapmak, güvenilir ve kolay alışveriş yapmak, hızlı kargo ve teslimat sağlamak ve her bütçeye hitap etmek esasları doğrultusunda ilerleyerek müşteri memnuniyetini %100 olarak hedeflemiştir.

Girdiği her işte bunu başarıyla sağlamıştır. Müşteri odaklı kaldığı sürece büyümeye devam edeceğine ve kalitesini gün geçtikçe arttıracağına inanır.

Davet Kartı olarak davetiye ve nikah şekeri gibi ürün gamını bünyesinde barındırırız ve ürünlerimizi başlıca olmak üzere şu şekilde sıralarız :

  • Düğün davetiyesi
  • Sünnet Davetiyesi
  • Nikah Davetiyesi
  • Nişan Davetiyesi
  • Nikah Şekeri
  • Nikah Şekeri Modelleri

Başta olmak üzere bir çok özel gün için promosyon ürün ve davet kartı üretiriz. Bu ürünleri TSE Standartlarına uygun birinci sınıf malzemeler kullanarak üretiriz.

Davet kartlarında gelişmiş baskı teknikleri ve kreatif tasarımlar uygularken, nikah şekeri çeşitlerinde de kreatif tasarım ve modern paketleme tekniklerini kullanırız.

Bu sayede oluşabilecek pürüzleri ortadan kaldırıp hata seviyesini minimum seviyeye indirerek müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefleriz.

Davet Kartı üzerinden verdiğiniz her sipariş verildiği andan itibaren ekibimizce takip altına alınır. Örnek olarak varsayalım ki bir nikah şekeri sipariş veriyorsunuz. Süreç şu şekilde işler :

  • Sipariş bize gönderildiğinde alanında uzman olan ekip üyemiz tarafından çalışması yapılır.
  • Çalışma sizin beğeninize sunulur. Varsa eksikler eklenir, hatalar düzeltilir. Tüm pürüzler giderildiği andan itibaren ürün üretime gönderilir.
  • Üretim aşamasından geçen ürün hazır hale gelir ve nikah şekeri modeline göre paketlenir. Kalite kontrolünden geçer ve gönderilmek üzere paketlenip kargolanır.
  • Kargonuz 1-3 iş günü içerisinde elinizde olur ve süreç tamamlanmış olur.

Böylece tüm siparişin verildiği andan size gönderilen ana kadar olan süreç uzman ekip üyeleri tarafından takip edilir. Bu sayede oluşabilecek tüm hatalar ortadan kalkar ve kaliteden ödün vermeyiz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamış oluruz. Sizin memnuniyetinizi görmek Davet Kartı olarak bizim en büyük başarımız ve gururumuzdur.